Magyar Floricienta Portál | www.floricienta.gportal.hu
INFORMÁCIÓ

ADMIN: Szabyest, Gabi
INDULÁS: 2006.02.18.
TÉMA: Floricienta, Niní
E-MAIL: [x]

BÖNGÉSZŐ: MOZILLA FIREFOX
FELBONTÁS: 1366x768

ÜZENET GABINAK
VENDÉGKÖNYV

 
MENÜ

HOME
ELSŐ ÉVAD
MÁSODIK ÉVAD
EXTRÁK
MULTIMÉDIA
SZÓRAKOZÁS
CIKKEK ÉS RIPORTOK
TERMÉKEK
ÉLETRAJZOK
EGYÉB
RAJONGÓK

 
BEJELENTKEZÉS
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2006-02-18
 
 

Creative Commons License
2006-2015

 
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

2006.07.04. 20:15 Idézet

www.gportal.hu/florymaxfan

Kérlek nézd meg az oldalam! Léccy:D

 


2006.07.04. 18:53 Idézet

Bye!

Jó az oldalad a kedvencem lenne egy kérdésem szeretném megkérdezni hogy hogy lehet a hzenére ijen képet rakni mint neked van

az oldalcíme:www.flor-design.try.hu

By:Heni


2006.07.04. 18:23 Idézet

Üdvözöllek szerkesztő! Kérlek ne hagudj hogy ennyi mindent elkérek!! De ha nem lenne baj elkérhetem a spanyol leckéket? nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon kérlek ne haragudj meg!




2006.07.04. 17:19 Idézet

Már nagyon sokszor kérdeztem, de újra megteszem:

Tudtok valami jó külföldi csacskás oldalakat?????


2006.07.04. 17:09 Idézet

én vok az, Ancsi, az oldalam címe: gportal.hu/portal/flori-delfi

 


2006.07.04. 15:40 Idézet

Csacska Anygyal poszterem,cikkeim elcserélném LOST-ra(Dominic Monaghan,Josh Holloway,Ian Somerhalder, Mattew Fox)

Ha érdekel, írj a VK-be, ha nem ,akkor is jelezd!

Nasty Girl


2006.07.04. 14:46 Idézet

Üdvözöllek szerkesztő! Kérlek ne hagudj hogy ennyi mindent elkérek!! De ha nem lenne baj elkérhetem a spanyol leckéket? nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon kérlek ne haragudj meg!




2006.07.04. 14:44 Idézet

Sziasztok!

Nézzétek meg az oldalam, légy szi! Gabi, kérlek, Te is! És még azt szeretném kérdezni: Gabi, leszünk site-tesók?

Katt a képre (vagy x-re, ha nem jelenítené meg)

by: Ancsi


2006.07.04. 12:45 Idézet

Üdvözöllek szerkesztő! Kérlek ne hagudj hogy ennyi mindent elkérek!! De ha nem lenne baj elkérhetem a spanyol leckéket? nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon kérlek ne haragudj meg!



2006.07.04. 10:32 Idézet
Én azt szeretném megkérdezni, hogy honnan szerzitek a képeket a desing-hez?

2006.07.04. 10:12 Idézet
Szia! Nagyon kiri a lapod! Lenne 2 kérésem! Léccy pakold fel a lapra a főoldaladon lévőüzifalnak a kódját, és léccy annak is a kóját rakd fel, aminek ha rámegyek egy menünévre, ilyen nyíl jelenik meg! KÉRLEK!
CUpppp:
Niki

2006.07.03. 20:55 Idézet

Kérlek, nézzétek meg az oldalam, és írjatok véleményt a venégkönyvbe! Köszi!

www.gportal.hu/portal/flori-delfi

Ancsi


2006.07.03. 20:15 Idézet

Üdvözöllek szerkesztő! Kérlek ne hagudj hogy ennyi mindent elkérek!! De ha nem lenne baj elkérhetem a spanyol leckéket? nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon kérlek ne haragudj meg!


2006.07.03. 17:06 Idézet

Köszönöm!


2006.07.03. 16:36 Idézet
Szia szerkesztő!Elkérhetem a
vignettákat az oldalamra? Kérlek engedd
hogy elvigyem!
Köszönöm
 

Szia!
 
Elkérheted őket!
 
Gabi


2006.07.03. 16:29 Idézet

Szia!

Nagyon szép az oldalad!

Benne lennél egy banner vagy buttoncserébe?

Bannerem:Bill und Tom site

Buttonom:

Előre is köszi!

By: Dalma


2006.07.03. 16:18 Idézet

Ja és ha nem baj, akkor fölrakom most, de odaírom, hogy floricienta.gportal.hu!

Ancsa


Szia!

Felrakhatod a cd-ket az oldaladra!

Gabi


2006.07.03. 16:17 Idézet

Szisztok!

El szeretném kérni a CD-ket a honlapomra!

A CD1.-et már föl raktam! Nem baj? De kiírtam, hogy floricienta.gportal.hu!

Lécci válaszoljatok a Vk-ba!

www.witch14.gportal.hu

Ancsa


2006.07.03. 16:03 Idézet
Szeretem a csacska angyalt!!!És aki azt mondja hogy hülyeség az egyszer nézné meg a sorozatod biztos hogy meg szeretné!!!!Puszi minden Csacska Fannak!!!

2006.07.03. 14:56 Idézet
Szia szerkesztő!Elkérhetem a
vignettákat az oldalamra? Kérlek engedd
hogy elvigyem!
Köszönöm


[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA