Magyar Floricienta Portál | www.floricienta.gportal.hu
INFORMÁCIÓ

ADMIN: Szabyest, Gabi
INDULÁS: 2006.02.18.
TÉMA: Floricienta, Niní
E-MAIL: [x]

BÖNGÉSZŐ: MOZILLA FIREFOX
FELBONTÁS: 1366x768

ÜZENET GABINAK
VENDÉGKÖNYV

 
MENÜ

HOME
ELSŐ ÉVAD
MÁSODIK ÉVAD
EXTRÁK
MULTIMÉDIA
SZÓRAKOZÁS
CIKKEK ÉS RIPORTOK
TERMÉKEK
ÉLETRAJZOK
EGYÉB
RAJONGÓK

 
BEJELENTKEZÉS
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2006-02-18
 
 

Creative Commons License
2006-2015

 
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

2006.05.14. 14:40 Idézet
bocsi, én írtam az elöbb, légyszi a másik e-mail címemre küldd: [email protected]

2006.05.14. 14:34 Idézet

kedves szerkesztö!!!!!

nagyon tetszik a design, le tudnád írni nekem, hogy pontosan mivel és hogyan csinálod meg? e-mail címem: [email protected] elolvastam a design menüpontot, de nem igazán tudom megcsinálni:)

elöre is köszi!!!


2006.05.14. 12:29 Idézet
én még nem töltöttem le a 3.-at, de nekem mindenképpen a második a befutó!!!!! olyan szupi számok vannak rajta, hogy az nem igaz!!!! már tök régen töltöttem le öket, de még így is naponta 5-ször hallgatom meg!!!!!!!! nagyon jó!!!!!!!!!!!

2006.05.14. 11:46 Idézet

Sziasztok!:)

Letöltöttem a 3.cd-t, de tök jó, habár nekem a 2. tetszik a legjobban?s nektek?

puszi

Kitty


2006.05.14. 11:20 Idézet

Sziasztok! Nagyon jó az oldal meg minden, csak az az egy bajom van vele hogy nem lehet letölteni semmit! Léci hozzátok rendbe mert le akartam tölteni a zenét és nem engedi!


Szia!

Minden jól megvan csinálva. Vagy rosszul próbálod letölteni vagy rossz a géped! Másnak megy...

Gabi


2006.05.14. 08:10 Idézet

szia!

Nézz be hozzám is!


2006.05.14. 00:03 Idézet

szupi az oldal, csak így tovább:)

www.franco-flor-fede.gportal.hu


2006.05.13. 17:39 Idézet

Nagyon jó lenne! Légyszi még ma

 


2006.05.13. 17:20 Idézet

csináld meg!

[email protected]


2006.05.13. 17:19 Idézet

Szia! Leszünk site-tesók? Írd bele a vendégkönyvembe! A banner és a button bmp fájl, és nem tudom beilleszteni! Légyszíves,

 


2006.05.13. 16:18 Idézet

Szia! Nagyon szép,jó,stílusos az oldalad és sok az infó rajta meg minden!

Szóval nagyon gratulálok!

 


2006.05.13. 13:51 Idézet

Kedves szerkesztő!

Nagyon szépen köszönöm, hogy betettél a "Rajongók" menüpontba...Mégegyszer köszönöm, s már látom, hogy erre az oldalra tényleg érdemes nap, mint nap feljönni...:)Mert az oldal nagyon jó, meg a szerkesztő is rendes...

Puszi

Kitty


2006.05.13. 12:32 Idézet
Szia!Légyszi a [email protected] írd meg nekem,hogy hogyan csinálod a fejléceket!!!! LÉGYSZI! NAGYON cool az oldal! Puszz:Dóri

2006.05.12. 20:41 Idézet
 SOt Simply MKA
Cejja! Nagyon jó az oldalad! A design nagyon tetszik! Buttoncsere? Írj vissza a vendégkönyvembe! Várlak!

2006.05.12. 14:01 Idézet

Szia! Nagyon jó a honlap! Ha van érdekel az enyém, nézzétek meg!! www.gportal.hu/thalia2

Köszi! Nicole:)


2006.05.12. 11:43 Idézet
Cijjja!!!! Sztem nagyon yo az oldalad!!!! És nekem nagyon tetszik!!!! Léccike nézz be hozzám!!! www.evanescence-th.gportal.hu Lennél a site tesom??? Írjj a vk-m ba!!! Pucc:PattyCica

2006.05.11. 19:31 Idézet

helka,ezek aztán a hülye szemetek! Ne is hallgass rájuk, szuper minden az oldaladon! Remélem egyszer nekem is lehet ilyen jó oldalam! Kérhetnék egy Rihannás designt? Nagyon fontos lenne, és igazán rossz, hogy amikor Hanitól kérek, kitörli, a többi tudomást sem vesz róla... Légyszi, te ne legyél ilyen! Legyen benne egy fejléc, háttér, ne lopj, banner, és abból majd egy kicsit levághatsz, és lehet belőle egy button. Légyszíves! Legyen világoskék, Disney betűkkel!! Köszönöm! A képek itt vannak: kedvedre válogass belőlük:

 (86.7 KB) (74.1 KB) (91.2 KB) (56.6 KB) (83.8 KB)

(64.8 KB) (81.9 KB) (95.2 KB) (84.8 KB) (81.4 KB)

(96.7 KB) (87.3 KB) (73.5 KB) (93.2 KB) (89.3 KB) (101.5 KB)

(81.5 KB) (53.6 KB)

Légyszi, ne töröld ki! Szerintem jófej csaj lehetsz, és egyáltalán nem nagyképű! Légyszi holnapra küldd el:

[email protected]


2006.05.11. 18:48 Idézet

mekkora barom aki ezt írta!!!!nagyképű hülye!ne hallgass rá nagyon jó az oldalad és gyakran friisíted !!akiféltékeny avval nem kell törődni!!!(kini)


Szia!

Nagyon aranyos vagy, és nagyon köszönöm! Örülök, hogy neked tetszik! Szerintem nem olyan szar, végülis sokan jönnek ide, és sok az állandó látogató!

Gabi


2006.05.11. 18:07 Idézet

Sziasztok!:))

Kedves szerkesztő!:

ne foglalkozz azzal aki ma 17:00-kor írt a VK-ba, mert szerintem csak irigy, hogy neked ennyire szuper oldalad van!!Nekem állatira tetszik, nap mint nap feljövök ide, mindennap kb. legalább 1 órát fent vagyok!Nekem nagyon tetszik!(egyébként már regetegszer írtam ide, meg neked is emailt..:))   ).

Egy csacska rajongó

Kitty


Szia!

Köszi:) Nagyon aranyos vagy! Nem törődök vele, csak válaszoltam neki;)

Gabi


2006.05.11. 17:50 Idézet

Szia nagyon sirály oldalad sőt egyenesen király nézd meg az enyémet is légyszi ez a címe:) www.csacskaeverybody.gportal.hu

:):):):))))))


[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA