Magyar Floricienta Portál | www.floricienta.gportal.hu
INFORMÁCIÓ

ADMIN: Szabyest, Gabi
INDULÁS: 2006.02.18.
TÉMA: Floricienta, Niní
E-MAIL: [x]

BÖNGÉSZŐ: MOZILLA FIREFOX
FELBONTÁS: 1366x768

ÜZENET GABINAK
VENDÉGKÖNYV

 
MENÜ

HOME
ELSŐ ÉVAD
MÁSODIK ÉVAD
EXTRÁK
MULTIMÉDIA
SZÓRAKOZÁS
CIKKEK ÉS RIPORTOK
TERMÉKEK
ÉLETRAJZOK
EGYÉB
RAJONGÓK

 
BEJELENTKEZÉS
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2006-02-18
 
 

Creative Commons License
2006-2015

 
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

2006.04.15. 16:05 Idézet

Jó a honlapod! Nézd meg az enyémet is;www.juan-flor.try.hu

 


2006.04.15. 16:01 Idézet

Sziaztok!
Lehet egy olyan kérésem, hogy a vidiket elkérem?
Az összeset...
De persze odaírnám hogy kitől van, és a köszönet modulba is odaírom a honlapotok nevét!!!
Egyépként nagyon szupi a honlapotok!
Csak így tovább!


Szia!

Igen elkérheted őket. Örülök, hogy megkérdezted!

Gabi


2006.04.15. 12:49 Idézet

HA NEM TŰNT VOLNA MÉG FEL EZ EGY VENDÉGKÖNYV! NEM INGYENES HÍRDETŐ MODUL! EDDIG IS TÖRÖLTEM ÉS MOST IS TÖRÖLNI FOGOM A HÍRDETÉSEITEKET!


2006.04.15. 06:51 Idézet

Szia! Lenne egy kérdésem. Nekem megvan a Paint Shop Pro 8. De azzal nem tudok ilyen jó cuccokat csinálni. Te mivel csinálod? Adobe Photoshop-pal? (az is megvan) És hol találhatok brushokat hozzá?

Judit


2006.04.14. 18:56 Idézet

szia! Tetszik az oldal!

nemtudod hol lehet kapni csacskás újságot????????


Szia!

Hát...Argentínában:)
De ha elrendeztük az oldal dolgait, a spanyol lecke beindul, rendesen megcsináljuk az öltöztetős játékot, elkezdünk szerkeszteni egy ilyen rovatot is! Minden hónapban floricienta újsággal, de ez valószínűleg fizetős lesz (95 Ft).

Gabi


2006.04.14. 18:44 Idézet

Heloka!!!

Eddig sem volt rossz az oldal, de most már azt is rá lehet mondani, hogy szép, ami eddig.............öhm.....nem volt az egyik fő jellemzője!!!!


2006.04.14. 14:38 Idézet

Szia!

Az oldalamon fejlécverseny indul!

Nagyon ügyi vagy, ezért feltétlenül jelizz!!

www.floricienta-olsen.try.hu

(www.lauramisk.gportal.hu)


2006.04.14. 09:08 Idézet

cijja!! cool az oldalad!! nézz be hozzám: www.floryfansite.gportal.hu

banner vagy buttoncsere?? írj! brigi


2006.04.13. 23:06 Idézet

Egyetértek Tymával! Mert énsem vagyok valami ügyes! Sőtt, nagyon pancser vok ilyen téren! ÉS téleg jó lenne egy olyan menü, hogy hogyan kell design-et csinálni!

Nikikeee


Sziasztok!

Köszi a hozzászólásotokat, valaki szerint ízlésficamom van:)
Leírtam itt, hogy hogyan szoktam csinálni a design-t. Ha valami segítség még kell, szóljatok!

KATT

Gabi


2006.04.13. 23:00 Idézet

Hello mindenkinek!!

Nagyon jó az oldal! Szinte minden nap benézek!! A design nagyon szép :) nekem rettentően tetszik :) én is szeretnék ilyeneket csinálni de én elég béna vagyok hozzá!! Nehm segítene nekem valaki?? Annyira jó lenne!! Jah lehet, h hülyeség, de sztem jó lenne ha csinálnátok egy olyan menüpontot, h hogy kell a design-t csinálni!! Sztem nagyon sokan megnéznék!! Sőt nekem is lenne egy csomó barátom akinek jól jönne!!

Na millió puszi nektek!! És csak így tovább!!! Gratula!!

U.i: Remélem senkit sem sértettem meg!! :) Puuuusszaaa

Tyma


2006.04.13. 22:22 Idézet

Oké köszi! De most egy nagyon csúnyát mondok!: Semmit nem értek! Biztos, hogy ugyanaz a CS2 program? Elmondom, hogy néz ki! Egy zöldes kékes madártoll az ikon, amikor elment egy képet! Én azt az ikont használom szerkesztéskor, ami narancssrága-piros toll fehér háttérben! És úgy kezdem, hogy Fájl/Open.../ majd bejön egy ablak/majd ok/majd kiadja a képt/stb....

És utánna mit csinájak? egyáltalán ugyanaz a program?

Tudatlan lány

 


2006.04.13. 21:57 Idézet

Sziasztok! Tök jó lett az új design! Nagyon ügyik vagytok! Nem értem! Én valahogy nemtudom megcsinálni az enyémet! LÉcci segítsetek! Fejlécet, hogy kell szerkeszteni? Kéeket, hogy lehet kombinálni? Meg van a cs2, de nemtudom, hogy lehet vele összekombinálni a kéépeket és ha meg is csinálok egy képe, akkor sem engedi feltölteni, mert nem olyan tipúsú a fájl, amit fel lehet tölteni! Lécci segítsetek, mert nagyon szeretnék végre ssaját fejlécet csinálni! És buttont sem tudok csinálni, hogy kell olyan képet csinálni, amire rákkattintva bejön az én oldalam? LÉcci segítsetek, mert nemtom! ÉS amúgy, hogy kell egy kép mögé hátteret csinálni? Hogy ne kivágottnak tűnjön a kép, hanem olyannak mintha a háttérrel együtt fényképezték volna? Lécci télleg segítsetek, mert nem tudom és nagyon kellene a segítség!

Köszike: Tudatlan lány

 


 

Szia! Úgy tudsz összetenni 2 képet, hogy az egyiket kijelölöd (a Lasso-val) /a husszúkás tálcán az első gomb/ és megnyomod a Ctrl + C-t (így kimásolod), utána átkattintasz a másik képre, és megnyomod a Ctrl + V-t (így bemásolod abba a képbe a másikat). A hosszúkás tálcán a 2. gombra kattintasz (ez a mozgató, ezzel a beillesztett képet elhelyezheted)
A mentésnél alul PSD fileként akarja elmenteni a képet, annyi az egész, hogy átállítod JPEG-re, és így olyan lesz a file-tipus, hogy fel tudod töltenii!!

SOK SIKERT!!! Ildi


2006.04.13. 21:14 Idézet

Szia!! Nagyon jó az oldalad!! naggyonn! Nagyon szeretem a Csacskát!4 Ja nem is szeretem, imádom!!!! Na megyek..csak így tovább!! :)

szia! Csacskarajongo= Zsófi


2006.04.13. 21:07 Idézet

Sziasztok!

Designert keresek! Aki megcsinálná a havi designt, ha összebarátkozunk, akkor segíthet bővíteni fejleszteni az oldalt! Mindenhol kiírnám a nevét, és reklámoznám! Ő lenne a társszerkesztőm!

Ha valaki szeretné elkészíteni minden hónapban a designet, akkor jelentkezzen! és megbeszéljük a dolgokat!

elérhetőségeim:

e-mail: [email protected]

weboldal: www.floricienta-olsen.try.hu

Jelentkezéseket várom!


2006.04.13. 20:29 Idézet

cya!

naon karaj az oldalad!!!!

kukk be hozzám is(még csak tegnap nyílt:-D)

Kattints a képre a teljes mérethez!

by:Niky


2006.04.13. 19:17 Idézet

SZERINTEM  TÖK  JÓ EZ  A HONLAP!!!!!!!!!!

CSAK  A ZENÉT GYAKRABBAN KELLENE CSERÉLNI MERT ÉN EZT NEM NEGYON SZERETEM DE A TE DOLGOD:-)  

UI:EGY 14 ÉVES CSAJ


2006.04.13. 16:38 Idézet

Sziasztok

Floricienta és a bandája nemfognak Magyarországra jönni?

 


2006.04.12. 19:48 Idézet

A mai részre várni kell :(

Mert nem vettük fel, és ezért egy baráttól kell elkérnünk!

Pusz: Ildi (az oldal egyik szerkje)

Avriles oldalam:

Avril 4ever! Avril Lavigne Net!


2006.04.12. 19:28 Idézet
Lécci rakjátok fel a mai részt!

2006.04.12. 17:46 Idézet

Hány éves Fabio, és tökre örülnék,ha lenne Fabioról is,meg maximorol is életrajz!!!Előre is köszi!!

Ui.:Hány éves a valóságban??Azt már tudom,hogy a sorozatban 27.

Angelina

 


[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom