Magyar Floricienta Portál | www.floricienta.gportal.hu
INFORMÁCIÓ

ADMIN: Szabyest, Gabi
INDULÁS: 2006.02.18.
TÉMA: Floricienta, Niní
E-MAIL: [x]

BÖNGÉSZŐ: MOZILLA FIREFOX
FELBONTÁS: 1366x768

ÜZENET GABINAK
VENDÉGKÖNYV

 
MENÜ

HOME
ELSŐ ÉVAD
MÁSODIK ÉVAD
EXTRÁK
MULTIMÉDIA
SZÓRAKOZÁS
CIKKEK ÉS RIPORTOK
TERMÉKEK
ÉLETRAJZOK
EGYÉB
RAJONGÓK

 
BEJELENTKEZÉS
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2006-02-18
 
 

Creative Commons License
2006-2015

 
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

2006.04.12. 15:11 Idézet

Nagyon szuper az oldal! Bannercsere?

A legújabb Blog 27 oldal!


2006.04.12. 15:07 Idézet

heloka!!!!

nagyon kira az oldal, csak a háttérzene unalmas, és ki se lehet kapcsolni, mert ha leállítom, de álmegyek egy linkre, akkor is elindul!!!!!!!!lécci rakjatok be egy lassú számot!!!

Te siento, un enorme dargon


2006.04.11. 20:23 Idézet

Sziasztok!

(ez most a szeriknek szól):

Hogy csináltok ien Midi Playereket(zenelejátszók)??Már írtam mailt de senki sem válaszolt!Légyszi írjatok: [email protected]

Egyébként naon teccik az oldal, csak így tovább!:)

pápá:

szandó

 

 


2006.04.11. 19:08 Idézet

Az A Bailar-ban énekel a Maximo?????


Szia!

Nem énekel benne. Úgy tudom, hogy Nico, Facha, Franco és Flor énekli!

Gabi


2006.04.11. 17:39 Idézet

sziasztok!jó az oldal !!!!!!látogasatok be az enyémbe is:www.gportal.hu/sori4

köszy


2006.04.10. 20:19 Idézet
egyébként bocsi Gabi, de télleg 6.-os anyag a walesi bárdok!!

2006.04.10. 20:17 Idézet

Sziasztok!

Már nem azért, de én most vagyok 6.os és nekünk most kell megtanulni! Egyébként egyáltalán nem könnyű! Nekünk is végig meg kellett tanulni 1hét alatt! De szerencsére 5-ös lett a dogám! JA és Gabi ne törődj az ilyenekkel, örüljenek neki, hogy az oldal így is szuper!

by: Laura


Szia!

Örülök, hogy jó lett a dogád, sok sikert a többihez is;)
Változó, hogy melyik suliban hanyadikban tanítják. Mi például azért most tanuljuk, mert tavaly Arany János-ról kellett mindent tudni, most pedig a balladakorszakait kell megtanulnunk. Mivel ez is egy ballada, ez is benne van a tananyagban. Nálunk azt mondta a tanár, hogy 2 hetünk van rá, következő nap meg már csak 2 napunk volt:SSS
De mindegy....jó, hogy tetszik az oldal. Ha átvészeltük ezt a walesi bárdokos korszakot (xD), rengeteg friss lesz az oldalon. Valószínűleg holnap. Ha csak nem lesz 1-es, fordulok magamba és sírok egész nap:D xD

Gabi

u.i.: Úgy látom sokakat érdekel az, hogy nekem hanyadikban mit kell tanulnom...lehet, hogy erről is lesz szó az oldalon xD


2006.04.10. 18:45 Idézet

má bocs de én 5.es vok és mi most tanutuk meg a walesi  bárdokat és rohadt könyű volt:))) hehe


Szia!

Jó neked...5. osztály, az nagyon KÖNNYŰ! Ott még minden könnyű!!  A matek, az angol, a magyar, a töri és még sorolhatnám!
Bárcsak megint 5-es lehetnék...:((
(Minnél idősebb valaki, annál nehezeben tanul, talán ismered azt a mondást, hogy a gyerekeknek szivacsból van az agya)

Gabi


2006.04.10. 18:26 Idézet

Sziasztok! Jelentkezzetek a honlapversenyre mert megéri.

www.florfanklub.try.hu :)


2006.04.10. 14:05 Idézet
Hola! Jó az oldlad, majdnem mindennap megnézem, hajrá! Csáó! (www.flortunder2.gportal.hu)

2006.04.10. 12:56 Idézet
Cyasztok!!Nézzetek be!! www.lindsaypage.gportal.hu Leszel a site tesom??:)))

2006.04.10. 12:10 Idézet

ja...ha benne vagy tedd ki oda a bannered

Florcita


2006.04.10. 11:04 Idézet
Én 6-os vagyok és nekünk is most kellett!

2006.04.09. 20:40 Idézet

sya! én 6.-os vok és már rég tanultam a walesi bárdokat és én fél ora alatt megtanultam sztem tök könnyü


Szia!

Örülök, hogy ilyen könnyen sikerült megtanulnod. De tudod  mivel mindenki más, van akinek máskép fog az agya és másra áll rá. Ráadásul nekünk vesszőkkel, meg mindennel együtt kell megtanulnunk, mivel nagy az osztálylétszám és írásban kell felelnünk belőle. Csak azt nem értem, hogy ez 7-es tananyag, akkor hh neked már kellett tanulnod? Jó, hogy fél óra alatt megjegyeztél 31 versszakot ;)
Most írtunk töri tz-t is és arra is sokat kellett tanulnunk...meg A TESÓM SEM ENGEDETT IDE EGÉSZ HÉTVÉGÉN CSAK 1-2 PERCEKRE! HA MEGAKARJÁTOK BOSSZULNI, EZ A TÖRZSHELYE:
http://ultracenter.wrz.hu

by: Gabi


2006.04.09. 07:05 Idézet

Bocsi én egy másik oldaltól kértem.Azonnal leveszem!Nem tudtam hogy ő lopta.

//gportal.hu/portal/teddy93/


2006.04.08. 22:42 Idézet

Naon jó a honlapotok!
Nézzétek meg az enyémet is: www.f2.gportal.hu

 


2006.04.08. 17:48 Idézet

el lehet kérni a vidiket?
ha lehet mindet amit ferraktok
persze odaírom hogy köszönet a képekért:www.floricienta.gportal.hu
léccike..


2006.04.08. 08:30 Idézet
miért nincsenek le fordítások a dalszövegből?

2006.04.07. 21:10 Idézet

Nagyon szép az oldal!Banner/Button/linkcsere? Ha igen jelizz a vendégkönyvbe!


2006.04.07. 21:03 Idézet
Jól jönnének már vidik! Nem teszel fel, Gabi?

[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA