Magyar Floricienta Portál | www.floricienta.gportal.hu
INFORMÁCIÓ

ADMIN: Szabyest, Gabi
INDULÁS: 2006.02.18.
TÉMA: Floricienta, Niní
E-MAIL: [x]

BÖNGÉSZŐ: MOZILLA FIREFOX
FELBONTÁS: 1366x768

ÜZENET GABINAK
VENDÉGKÖNYV

 
MENÜ

HOME
ELSŐ ÉVAD
MÁSODIK ÉVAD
EXTRÁK
MULTIMÉDIA
SZÓRAKOZÁS
CIKKEK ÉS RIPORTOK
TERMÉKEK
ÉLETRAJZOK
EGYÉB
RAJONGÓK

 
BEJELENTKEZÉS
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2006-02-18
 
 

Creative Commons License
2006-2015

 
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

2006.04.07. 21:03 Idézet
Na, ápr. 7 van. Nem írtok??? :)))

2006.04.06. 14:44 Idézet

FRANCO AZ oldal! Nekem nagyon tetszik! Imádom a csacskát, olyan jó! Nekem is van weboldalam! Nézzétek meg, és feltétlenül írjatok a Vendégkönyvbe! www.mihbet.gportal.hu


2006.04.06. 12:26 Idézet
Cya!!! Nagyon yo az oldalad!! Szeretném ha a site tesom lennél !!! Írjj vissza az oldalamra!! www.lindsaypage.gportal.hu Majd ha leszel akkor hírdetlek...:)) További sok sikert..:))

2006.04.06. 10:58 Idézet

Ja és aki meg nem szereti a csacskát az minek jön ide! Szóval az ilyen embereknek üzenem: lefogadom, hogy 1 részt sem láttál a sorozatból max az előzetest de akkor is elkapcsoltál. Akkor meg azt sem tudod miről beszélsz szóval inkább hülyeségeket ne írj a vendégkönyvbe. akinek meg nem tetszik a sorozat az ne nézze (ilyen egyszerű)

Myssy


2006.04.06. 10:52 Idézet

Hello!

Jó az oldal! Tényleg minden van rajta! Tökre szeretem a sorozatot és már vártam, hogy jöjjenek az új részek! Régen nem néztem a sorozatot a barátnőm mondta milyen jó meg minden én meg mindég mondtam "Ja megint egy spanyol sorozat". De Ő 1 részt sem hagyott ki és én is néznem kellett vele amikor náluk voltam. Tévedtem ez 1 naggyon király sorozat azóta én is nézem. Csak így tovább!

Myssy


2006.04.05. 16:53 Idézet

hello!!!

nagyon állat az oldal!! remélem lesz még több videó, az első szériából is!!!!!!!!

csak így tovább, királyak vagytok!!!!!!!!!!

 


2006.04.05. 14:34 Idézet

helló!!! nagyon nagyon nagyon klassz az oldal!!!!!!:))))

a háttérzene a legjobb:)

Peti


2006.04.04. 20:04 Idézet

Szijja! :)

Nagyon jó az oldalad és nagyon tetszik ez a piros stílus! Gratulálok!

További sok sikert!

Üdv: Gabq

 


2006.04.04. 19:27 Idézet

Szia!

Nagyon tetszik az oldalad, elég sok munka lehet benne!A design pedig csúcs!

Szia:McJesse

u.i.:Benne lennél link/button cserében???McJesse

 


2006.04.04. 18:04 Idézet

WWW.FLORI24.GPORTAL.HU

ENGEDÉLY NÉLKÜL ÁTMÁSOLTA A VIDEÓIDAT!!!!!!!!!!

NÉZD MEG!!!!!!!


Szia!

Köszi, hogy szóltál. Erre nem tudok mit mondani. Elég nyomorék szegény! Feliratozott videót lopni....

Gabi


2006.04.04. 16:08 Idézet

button vagy baner csere? ha igen akkor léccí írj a vkönyvembe mert nem fogom tudni ki vagy annyi helyen jártam már :)

ui: az oldalad címét is add meg lécci  :)


2006.04.03. 20:41 Idézet
Kár hogy nem lesz a héten új vidi... De azért pénteken az egész hét videóit felteszitek???

2006.04.03. 19:02 Idézet
Sziasztok! Tudja valaki, hogy kell feltenni videot az oldalra? Mármint a saját oldalra! Mert én felszeretnék tenni egy videot, csak nemtudom, hogy kell a sajátgépemről felteni! Lécci segítsetek!

2006.04.03. 18:37 Idézet

MILYEN LESZ A HARMADIK SZÉRIA?UGYAN OLYAN MARAD FLORA ÉS FRANCO? NEM FOG ÖSSZE JÖNNI FRANCO ÉS FLOR?PEDDIG JO LENNE HA ÖSSZE JÖNNÉNEK MERT ILLENEK EGYMÁSHOZ!

MÓNIKA


Szia!

Én úgy hallottam, hogy Flor visszautasította a 3. szériát. Mellesleg minek ha a 2. végén minden jó és szép?
Flor és Franco nem fognak összejönni, mert Franco már nem szerelmes Florba.

Gabi


2006.04.03. 16:54 Idézet

Nekem nem engedi a photoshop letöltését!!!

Ha lehet akkor mondjátok meg hol lehet kikapcsolni az hogy ne engedje a hosszú letöltéseket!!!

Sürgős lenne

szerintetek a nod32
                  zone alarm
nem engedi?

léccike írjátok meg mert nekem sem engedi...

egy kis idő múlva mondjuk másfél óra múlva leáll és rá 30 percre kiírja hogy határidő tullépés

léccike segítsetek...

előre is köszi

és bocsi hogy a panaszkönyvbe is beírtam de ez nekem fontos!!

egyéként a honlapotok egyszerűen szupi!!!Gratula!!!

egy flor és szenyor minimum rajongó!!!


2006.04.03. 14:55 Idézet

Hola!!!! Gabi fontos csak azt hogy tudom meg hogy hnyadik a portálom??? Top listám?? Fontos Szaby

 

florencia-wow


2006.04.03. 14:53 Idézet

krály az old:

 


2006.04.03. 14:12 Idézet

Szia!

Tetszik az oldalad!;)

Benne lennél egy link/button cserében?:)

Légyszi válaszolj a vendégkönyvembe!:)

Kitti

www.gportal.hu/britneyangel


2006.04.02. 16:10 Idézet
Szia!!Én lementettem a photoshop-ot csak a szoftvert nem tom felinstallálni!Léccy segíts!!
 
Kössy:Lia

2006.04.02. 12:07 Idézet
Nagyon nagyon joó a honlap! Nézzetek meg engem is: www.flortunder.gportal.hu

[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA