Magyar Floricienta Portál | www.floricienta.gportal.hu
INFORMÁCIÓ

ADMIN: Szabyest, Gabi
INDULÁS: 2006.02.18.
TÉMA: Floricienta, Niní
E-MAIL: [x]

BÖNGÉSZŐ: MOZILLA FIREFOX
FELBONTÁS: 1366x768

ÜZENET GABINAK
VENDÉGKÖNYV

 
MENÜ

HOME
ELSŐ ÉVAD
MÁSODIK ÉVAD
EXTRÁK
MULTIMÉDIA
SZÓRAKOZÁS
CIKKEK ÉS RIPORTOK
TERMÉKEK
ÉLETRAJZOK
EGYÉB
RAJONGÓK

 
BEJELENTKEZÉS
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2006-02-18
 
 

Creative Commons License
2006-2015

 
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

2006.04.01. 23:57 Idézet

Szia!!Az őltöztetőnél a gép 1szerűen nem engedi Florra rakni a ruhákat!!!Nem tudnád valahogy kijavítani ???


Szia!

Sztem a gépeden van a baj, mert te vagy az első akinek nem működik!

Gabi


2006.04.01. 17:23 Idézet

Hola!! Kirakod az új banneremet a régi helyére?? Kösszy

 

Szaby


2006.04.01. 16:48 Idézet

Létezik Csacska Angyal 3. széria????????


                        Szia!!

Igen, létezik! A 60. résznél tartanak! Remélem hogy meg vagy a válasszal elégedve!

 

olivia127


2006.04.01. 15:38 Idézet

Hola!!! Gabi!! Azt akarom +kérdezni hogy nem lenne gond ha elkérném a videókat amiket megcsináltál??

A 2.szériásokat??? Ja és mostanában miért nem vagy soha msnen??

Mert közben csináltam 1 új oldalt!!

flory-maximo.gportal.hu

 

Nos remélem meg engeded!!

Ja és ha tudsz vmi ötletet hogy hogyan tudom nézni a csacskát akkor írd meg légyszi!!=O

És méég annyit hogy a tv kártya mennyi volt??? De mondjuk ezt nem tőled kéne megkérdezni!!

DE mind1 ha tudodd irj !!

Kösszy

 

Szaby


                         Szia!

Gondolom, nem az én válaszomra vártál:(

Nekem sincs fent soha! Remélem nem tiltott le minket...


2006.04.01. 15:35 Idézet

Hé!! Itt vagy Ildi vagy Gabi????????? Legalább válaszoljatok az előző kérdésemre! Lehetséges, hogy msn-en elkülditek nekem az eddigi részeket?

by: Laura


2006.04.01. 14:16 Idézet

Nektek eddig minen rész megvan a számítógépen? Mert ha igen, akkor elküldhetnétek nekem msn-en! Mert sajnios az első 2részt nemláttam, csak az utólsó perceket! És nagyon örülnék ha elküldenétek azokoat, meg lehet a többit is! Lehetséges ez a kérésem! Lécci válaszolj!!

by: Laura

msn: [email protected]

 


2006.04.01. 10:15 Idézet

Szia Gabi! Nagyon szépen köszönöm! Ez jó gyorsan ment!

Nagyon-nagyon köszi a választ és a zenét is!

by: Laura


2006.04.01. 09:59 Idézet

Szia Ildi!

Azt szeretném kérdezné, hogy tudod-e, hogy a 2cd-ről a Cosas que odio de Vos című számot Flor maximoval énekli e?

Mert van egy ilyen selytésem! És lehetne egy olyan kérésem, hogy ezt a számot teszed fel háttérzenének? Mert nagyon szeretem és tudod a változatosság! De ha te nem szeretnéd én nem avatkozom bele, hogy miként szerkeszted az oldalt! Ez csak egy ötlet!

UI: még mindig nagyon jó az oldal! Még mindig csak gratulálni tudok!!

by: Laura


Szia!

Én Gabi vagyok. Általában nagyrészt én szerkesztem az oldalt és a mostani design-t én készítettem. Mindig úgy csináljuk, hogy elkészítjük a design-t, és kiválasztunk hozzá egy színben is illő számot!
Ezt havonta tesszük meg. De a kérésedre lecserélem a háttérzenét!

ui.: Igen, azt a számot Max és Flor énekli!

Gabi


2006.03.31. 21:33 Idézet

Sya!

Nagyon jó a honlap!!Link/banner/ csere???

www.paolamaia.gportal.hu

Kattints a képre a teljes mérethez!

www.paolamaia.gportal.hu


2006.03.31. 20:29 Idézet
az enyém addig is--> [email protected] kösszike előre is és további sok sikert az oldalhoz! És Flor 4 ever! Pusszika Dóri

2006.03.31. 20:27 Idézet

Halika! Nagyon jó az oldalad! Sokszor feljövök ide! :):))) Ha van kedved/kedvetek nézd/nézzétek meg az én oldalam is---> www.husikaminden.gportal.hu <-----:))) És egy MSN cserében benne lennél?:):)


2006.03.31. 15:57 Idézet
Nagyon jó az oldal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most is a csacskát nézem!

2006.03.31. 14:24 Idézet

Sziasztok!

tök szupi az oldal!

Katt

Nézzetek be hozzám is!


2006.03.30. 20:11 Idézet

 sziasztok!!!!!!!

nagyon állat az oldal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a videók is nagyon klarók!!!!!!!!

remélem lesz még iylen!!!!!

pussy: gretta

 


2006.03.30. 18:50 Idézet

Mért nem láccanak a képfeltöltéses képek??


Szia!

Most a képfeltöltés fejlesztés alatt van! Valószínűleg nemsokára jó lesz. De ezen az oldalon nincsenek képfeltöltéses képek, mivel utálom a kepfeltoltes.hu-t!

Gabi


2006.03.30. 18:45 Idézet

Gabi!! Kopj le rólam és a pasimról vagy megszívod!!!

Gabi sulitársa


Szia!

Nem tudom, hogy mi bajod, valószínűleg csak szórakozol...nekem van barátom, és nagyon biztos, hogy nem ismered...nem érdekel senkinek sem a pasija!

Gabi


2006.03.30. 18:09 Idézet

Sziasztok! Nagyon jó az oldal! Én nagyon-nagyon csacska mánisá vagyok! Az a lényeg, hogy még csak 3napja megy a csacska2, de a szerkesztő már fel is tette a videókat a sorozatból! Ezért ezer gratuláció!!!!!! Nagyon szuper az oldal!

By: LAura


Szia! Örülünk hogy tetszik az oldal.... köszi a kedves gratulálást :))!
A videókat a tévéből veszem fel, majd MSN-en átküldöm Gabinak, ő feliratozza, és így 3 órán belül felkerülnek az oldalra a videók!

Puszi: Ildi


2006.03.28. 21:38 Idézet

irjatok akik szeretik a csacskát az [email protected] cimre!!várok msn cimeket!!

az is irjon aki szereti a megasztárt!!:):):)


2006.03.28. 19:58 Idézet
jesszus ki lehetett ez a fasz? El ne hidd szerkesztő az ilyen pletykákat, biztos azért írta mert féltékeny! pusz.

2006.03.28. 18:34 Idézet

tudtátok hogy az oldal tulajdonosa(....) mindig kinyalatja magát egy sráccal? minden álldottttt nap.... de ez komoly!!!!!!!! puszi vyk


Szia!

Nagyon ügyi vagy vyk!
Mindig is szerettem az ilyen tájékozott, naprakész embereket! Egyszóval a pletykásokat...bár, tudod ha ez így lenne, amit állítasz, akkor sem lenne hozzá az ég, világon semmi közöd! Ha akarod megadom a srác számát, és együtt nyalathatjuk az idők végezetéig! Dehát ez van....nem mindenkitől lehet elvárni, hogy minimum 20-as legyen az iq-ja:(

-szerk.-


[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA