Magyar Floricienta Portál | www.floricienta.gportal.hu
INFORMÁCIÓ

ADMIN: Szabyest, Gabi
INDULÁS: 2006.02.18.
TÉMA: Floricienta, Niní
E-MAIL: [x]

BÖNGÉSZŐ: MOZILLA FIREFOX
FELBONTÁS: 1366x768

ÜZENET GABINAK
VENDÉGKÖNYV

 
MENÜ

HOME
ELSŐ ÉVAD
MÁSODIK ÉVAD
EXTRÁK
MULTIMÉDIA
SZÓRAKOZÁS
CIKKEK ÉS RIPORTOK
TERMÉKEK
ÉLETRAJZOK
EGYÉB
RAJONGÓK

 
BEJELENTKEZÉS
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2006-02-18
 
 

Creative Commons License
2006-2015

 
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

2006.03.20. 19:17 Idézet

Szia bámulatos az oldalad!Gyere és nézz be a mi megasztáros rajongoi oldalunkra!2 napos de még most jön a java friss gyere!

www.megasztarok3.gportal.hu

BETTI&BOGÁCSKA


2006.03.19. 18:28 Idézet

Heeloo miért nincs kint a bannerem???

Rakd ki légyszi!!!

Pénteken méég kint volt!!!!

Tedd ki

Kösszy

 

by

szaby


2006.03.19. 17:14 Idézet

Sziasztok!:)(:

Csatlakozni szeretnék az előttem szólóhoz! Az oldal tényleg nagyon különleges és egyedi! Egyszerűen imádom!!:)

Mit szólnátok egy bannercseréhez?

Dius


2006.03.19. 12:58 Idézet

Szió!!Nagyon baró az oldalatok főleg azért szentem mert sokkal 1edibb mint a többi csacskás portál!!!Nekem is van 1 oldalam és én is erre igyexem törekedni!!

Szóval csak gratulálni akartam!!! és +kérdezni h benne lennél 1 bannercserében???Remélem igen!!:P

pusz: zsuzsi :D 


2006.03.18. 23:51 Idézet

Sya! Jó az oldalad! Nézd+ az enyémet is:

www.gportal.hu/kiscsajos


2006.03.18. 17:58 Idézet

Hey!

Naon jó az oldalad!

NESOKÁRA ÚJRA CSACSKA ANGYAL!!!!!!!!!!!

DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!

Meg tudod mondani, hogy hol lehet ilyen fejlécet csinálni, ilyen szivekkel, meg ki tudja még mivel?

Emogin

www.gportal.hu/chrisaguielra

 


Szia!

Mi programmal csináljuk a design-t, méghozzá Photoshop CS2-vel és Paint Shop Pro X-szel.

-Floricienta G-Portál Team-


2006.03.18. 16:35 Idézet

Gyere és nézz be hozzánk!

Bannercsere?

 


2006.03.18. 12:18 Idézet

Szia! Tudnád az oldalam reklámozni?

Előre is Köszönöm!


2006.03.18. 11:53 Idézet

Kösszy hogy kitetted a a banneremet!!

Én is kitenném csak nem tudom hogy hol van!!!

Írd meg az oldalamra!!!Tudodd katt a képre!!!

kösszy

by szaby


2006.03.16. 20:00 Idézet

HELLO! NAGYON JÓ AZ OLDALAD NÉZD MEG ENYÉMET IS!WWW.GPORTAL.HU/FLOR-FEDEFUN

 


2006.03.16. 19:49 Idézet

Szerintem nagyon jó az oldal !!!!!!!!!


2006.03.16. 16:47 Idézet

The Site is cool!!

Bye:


Hello!

Oh...perhaps, don't cool, but i very thank you!

Gabi 


2006.03.16. 16:19 Idézet

Szia!! Fúú tök jó lett a régi oldalam, gratulálok!! Nézd meg légyszi az e-mailedet!!

Fruzsa


Szia!

Visszaírtam! Remélem elégedett vagy a válasszal!:)

Gabi


2006.03.14. 21:53 Idézet
Mindenkinek szia!!!!! Nagyon szeretem a csacska angyalt!!!!!Tudom ezzel nem vagyok egyedül!!!!!Ha valamelyik csacska rajongo szeretne velem megismerkedni akkor a [email protected] ra irjon!!!!!!!Akkor mindenkinek szia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy csacska rajongo(Betty)!

2006.03.14. 21:49 Idézet

Szia!Nagyon tetszik az oldalad el is mentettem a kedvencek listrájára!!!!minden nagyon jo benne!!!!


Szia!

Nem is tudjátok, hogy mennyire örülünk az ilyen bejegyzéseknek! Nagyon köszönjük, és reméljük, hogy nem okozunk csalódást!

-Floricienta G-Portál Team-


2006.03.13. 13:18 Idézet

helló!! elindítottam egy névtelen csacska angyal rajongói táblát!! ha te is csacska rajongó vagy rakd ki a kezdőlapodra ezt a táblát vagy küld tovább csacskaimádó barátaidnak is! a cél hogy lássák mennyien szeretjuk a csacska angyalt!!

puszi: a névtelen csacska rajongó


2006.03.13. 13:14 Idézet

Az e-mail címem: [email protected]

Aki az előző bejegyzést írta...


2006.03.12. 18:16 Idézet

Kedves szerkesztő! Nagyon király a lapod, megszeretnélek kérni valamire... Készíteni fogok egy Segítség, sztár lettem-es oldalt... Már régóta böngészem a honlapokat, hogy kitől kérjek designt(persze kreditért)... Olyasmit szeretnék ami neked van...

Legyen benne:

-fejléc

-banner

-ne lopj

-guestbook

-thanx!

-háttér

Olyan két hét múlva kapok új 3000-es kártyát, első dolgom utána az lesz azonnal hogy kifizetem! Megígérem!

A képek:

 

 

 

Zöld színű legyen!

Előre is köszönöm, ha megcsinálod!


Szia!

Szívesen megcsinálom...csak kéne egy e-mail cím, amire elküldhetem!

-szerk.-

 


2006.03.12. 14:48 Idézet
 

Cya!

Egyszerűen szuper az oldalad!

Nézz be hozzám is!

Pusszy: Memi


2006.03.12. 07:44 Idézet

Gyere el nyeremény stb mozgó kép világ???

A szerkesztőt +kérném hogy tegye ki  a bannerem???

én is kiteszem az ővét!!!

Szaby


[Friss hozzászólások] [Későbbi] [711-692] [691-672] [671-652] [651-632] [631-612] [611-592] [591-572] [571-552] [551-532] [531-512] [511-492] [491-472] [471-452] [451-432] [431-412] [411-392] [391-372] [371-352] [351-332] [331-312] [311-292] [291-272] [271-252] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA