Magyar Floricienta Portál | www.floricienta.gportal.hu
INFORMÁCIÓ

ADMIN: Szabyest, Gabi
INDULÁS: 2006.02.18.
TÉMA: Floricienta, Niní
E-MAIL: [x]

BÖNGÉSZŐ: MOZILLA FIREFOX
FELBONTÁS: 1366x768

ÜZENET GABINAK
VENDÉGKÖNYV

 
MENÜ

HOME
ELSŐ ÉVAD
MÁSODIK ÉVAD
EXTRÁK
MULTIMÉDIA
SZÓRAKOZÁS
CIKKEK ÉS RIPORTOK
TERMÉKEK
ÉLETRAJZOK
EGYÉB
RAJONGÓK

 
BEJELENTKEZÉS
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2006-02-18
 
 

Creative Commons License
2006-2015

 
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [1671-1652] [1651-1632] [1631-1612] [1611-1592] [1591-1572] [1571-1552] [1551-1532] [1531-1512] [1511-1492] [1491-1472] [1471-1452] [1451-1432] [1431-1412] [1411-1392] [1391-1372] [1371-1352] [1351-1332] [1331-1312] [1311-1292] [1291-1272] [1271-1252] [1251-1232] [1231-1212] [1211-1192] [1191-1172] [1171-1152] [1151-1132] [1131-1112] [1111-1092] [1091-1072] [1071-1052] [1051-1032] [1031-1012] [1011-992] [991-972] [971-952] [951-932] [931-912] [911-892] [891-872] [871-852] [851-832] [831-812] [811-792] [791-772] [771-752] [751-732] [731-712] [Korábbi]

2006.09.19. 14:30 Idézet

Sziasztok!

A Petra-portal  elkészitete első deinsgjár mert eddig nem tudot!Honlapversenyt hirdet és deisng rendelés!

Jelentkez a versenyre

Rendelj desing!

Petra


2006.09.18. 18:13 Idézet

Kedves szerk!!

Azt akarom kérdezni:

-milyen progival dolgozól,

-mi a virág a fejléceden (mi a neve)

-hogy csinálod a csíkozást a fejlécen,

-mi az msn címed,

-baj ha ilyne túl sokat kérdezek??

 

Előre is köszi

Nagyon jó az oldalad!!Mindne nap látogatom!!!:):)

Nah pussza


2006.09.18. 18:07 Idézet
Kérlek benneteket, továbbítsátok ezt az üzenetet mindenkinek, akit ismertek. Ez a kívánsága annak a kislánynak, aki hamarosan itt fogja hagyni ezt a világot, mivel rákbeteg Köszönet erőfeszítésetekért. Ez nem egy levéllánc, hanem valamennyiünk választása azért, hogy megmentsünk egy kislányt, aki haldoklik a rák egy különösen komoly és végzetes formájától. Kérlek benneteket, küldjétek tovább mindenkinek, akit csak ismertek... vagy nem ismertek. Ennek a kislánynak mintegy 6 hónapja van hátra az életből, és utolsó kívánsága, hogy eljuttassa ezt a levelet és elmondja mindenkinek, hogy úgy éljék a teljes életet, ahogy Ő sohasem fogja. Sohasem fog érettségizni, férjhez menni, sohasem lesz saját családja. Azzal, hogy olyan sok embernek továbbítod ezt az üzenetet, amennyinek csak lehetséges, adhatsz egy kis reményt a kislánynak és a családjának, mivel minden cím után, ahová eljut, 3 centet ad az Amerikai Rák szövetség a kislány kezelésére. Egy férfi 500 embernek küldte tovább ezt az üzenetet! Tudom, mi is el tudjuk küldeni legalább 5-6 címre. Még pénzbe sem kerül, csak egy kis időbe

2006.09.18. 18:07 Idézet
Hello.Szeretném ha ikont cserélnénk és site tesók lennénk.www.gportal.hu/robertita-mariana irj a vk-m ba ha benne vagy.Itt az ikonom:

2006.09.18. 17:59 Idézet

Sziasztok Szerkesztők!

 

Lécci adjátok meg a MSN címeteket!

Köszi!

Puszi Niki!


2006.09.18. 17:42 Idézet
Sziasztok! mi a fejécen betűtípus neve?

2006.09.18. 17:32 Idézet

Szia Gabi!

Nagyon tetszik a honlap...mindennap járok ide!

Szeretnék kérdezni pár dolgot:

-Mi annak a betűnek a típusa, amikkel ráírtad a designra a honlap címét??
- És annak amelyikkel Floricientát ráírtad??
- És hogy kell a fejléc köré szaggatott vonalat tenni?
- És hogy tudsz eldolgozni két képet, úgy hogy ne látszódjon az illesztés  helye??

Nyugi...nekem designos honlapom van és nem akarom lelopni az ötleted, csak szeretném megtanulni...
Kérlek válaszolj

Előre is nagyon köszy,
SmileyQueen


2006.09.18. 11:06 Idézet
De azért a Brazil sem rossz

2006.09.18. 10:59 Idézet

Csak annyit ,hogy Floricienta a legjobb,mert a két Floribellát róla másolták a Brazilt és a Portugált!!!


2006.09.18. 10:51 Idézet

Sziasztok szerkik, szia Gabi!

Leszünk site tesók. Nagyon tetszik az oldalatok, és énis tegnap kezdtem egy oldalt. Nem tudom hol van az ikonotok, ezért arra kérlek titeket, hogy a Vendégkönyvembe rakjátok.

Az én ikonom:

Kattints a képre a teljes mérethez!

(sosmividas.gportal.hu)


2006.09.17. 23:05 Idézet
Rendelésre 20 kreditért készítek órarendet vignettát füzet borítót ellenőrző borítót és sok mást.A címem [email protected]

2006.09.17. 18:02 Idézet

szia gabi!

elszeretném kérni a floricienta cuccok-ot!

cimem:

[email protected]

floricienta-y-max.gportal.hu


2006.09.17. 17:17 Idézet

Szia Gabi!

Láttam a főoldalon, h +csináltad a vállalkozásodat, majdnem lefordultam a székről. xD

Örülök, h +fogadtad a "tanácsomat"!

Képzeld, nekünk is pont most fogyott el az 50 MB tárhely, de már +oldottam az ügyet... unokatesóm "besegített"... most csinálhatok neki az osztályának az oldalára egy szettet, minden osztálytársának egy külön icont a képével a névsorhoz... xD tök vicces, visitorral rendelték... xD

Puszi: Petra (csacska-online)


2006.09.17. 17:03 Idézet

Szia!!!

Remélem nem baj, de az oldalamon kint van, hogy hogyan készítsünk üzenőfalat...

Ezt tőled vettem, persze ha nem baj!!!

De odaírtam, hogy By: //floricienta.gportal.hu !!!!

Ha esetleg baj, akkor szólj!!!

Köszi: Greety

//csacskaangyalsite.gportal.hu


2006.09.17. 16:40 Idézet

Szijasztok csajok! Versenyt hirdetek az oldalamon. Ez nem honlapverseny a verseny célja hogy megtaláljuk a világ legnagyobb Csacska-fanját!!! Ha ugy érzed te vagy az jelentkezz. A nyertes csacskás dolgokat kap. ( képek, zenék....) By: Florycyta (www.florenciaymaximo.gportal.hu)

 



2006.09.17. 14:11 Idézet


Szia!

Nagyon tetszik az oldalad, főleg az ami a főoldalon van kép és szöveg mellette! Milyen progival vagy hogyan csinálod? Légyszí Mond meg! Puszi!! Csak így tovább!

Chris169
www.christina-dirrty.gportal.hu


2006.09.17. 11:25 Idézet

Szia Gabi!

Lécci add meg a msn címedet!

 


2006.09.17. 11:21 Idézet
kérlek mond meg mi a neve annak a betűtípunak amivel a mostani fejlécedre irtad az oldalad címét valamint nem tudod,hogy mekkora egy ellenőrzőboritó mérete?!köcce!!Sok sok pucc!:))

2006.09.17. 10:36 Idézet
kérlek mond meg mi a neve annak a betűtípunak amivel a mostani fejlécedre irtad az oldalad címét valamint nem tudod,hogy mekkora egy ellenőrzőboritó mérete?!köcce!!Sok sok pucc!:))

2006.09.16. 16:41 Idézet

Szia Gabi!

Nagyon tetszik a honlap...mindennap járok ide!

Szeretnék kérdezni pár dolgot:

-Mi annak a betűnek a típusa, amikkel ráírtad a designra a honlap címét??
- Melyik texúrával(hanyadikkal?) csináltad a hátteret?

Meg a virágos és a pillangós brusht el tudod küldeni??

Itt az e-mail címem: [email protected]
Ha gondolod ide is válaszolhatsz...

Nyugi...nekem designos honlapom van és nem akarom lelopni az ötleted, csak nagyon  szépnek találom!

Előre is nagyon köszy,
SmileyQueen


[Friss hozzászólások] [1671-1652] [1651-1632] [1631-1612] [1611-1592] [1591-1572] [1571-1552] [1551-1532] [1531-1512] [1511-1492] [1491-1472] [1471-1452] [1451-1432] [1431-1412] [1411-1392] [1391-1372] [1371-1352] [1351-1332] [1331-1312] [1311-1292] [1291-1272] [1271-1252] [1251-1232] [1231-1212] [1211-1192] [1191-1172] [1171-1152] [1151-1132] [1131-1112] [1111-1092] [1091-1072] [1071-1052] [1051-1032] [1031-1012] [1011-992] [991-972] [971-952] [951-932] [931-912] [911-892] [891-872] [871-852] [851-832] [831-812] [811-792] [791-772] [771-752] [751-732] [731-712] [Korábbi]

 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA