Magyar Floricienta Portál | www.floricienta.gportal.hu
INFORMÁCIÓ

ADMIN: Szabyest, Gabi
INDULÁS: 2006.02.18.
TÉMA: Floricienta, Niní
E-MAIL: [x]

BÖNGÉSZŐ: MOZILLA FIREFOX
FELBONTÁS: 1366x768

ÜZENET GABINAK
VENDÉGKÖNYV

 
MENÜ

HOME
ELSŐ ÉVAD
MÁSODIK ÉVAD
EXTRÁK
MULTIMÉDIA
SZÓRAKOZÁS
CIKKEK ÉS RIPORTOK
TERMÉKEK
ÉLETRAJZOK
EGYÉB
RAJONGÓK

 
BEJELENTKEZÉS
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2006-02-18
 
 

Creative Commons License
2006-2015

 
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [1671-1652] [1651-1632] [1631-1612] [1611-1592] [1591-1572] [1571-1552] [1551-1532] [1531-1512] [1511-1492] [1491-1472] [1471-1452] [1451-1432] [1431-1412] [1411-1392] [1391-1372] [1371-1352] [1351-1332] [1331-1312] [1311-1292] [1291-1272] [1271-1252] [1251-1232] [1231-1212] [1211-1192] [1191-1172] [1171-1152] [1151-1132] [1131-1112] [1111-1092] [1091-1072] [1071-1052] [1051-1032] [1031-1012] [1011-992] [991-972] [971-952] [951-932] [931-912] [911-892] [891-872] [871-852] [851-832] [831-812] [811-792] [791-772] [771-752] [751-732] [731-712] [Korábbi]

2006.08.08. 18:32 Idézet

szia hogyan csinálod a főoldalon meg hogy az üzifalra rá is tegye a szöveget amit akarsz,mert nekem nem teszi rá!írj lécci:[email protected]


2006.08.08. 16:06 Idézet
szia jó az oldal mik azok a textúrák mert nem tudom léccives íírj vissza??!!!

2006.08.08. 14:04 Idézet

Szyasztok

Aki tud küldeni képeket az küldjön léccike mert nálam nem nyitja meg a képeket!

az e-mailomra [email protected]

köszike

Dóri

 


2006.08.08. 14:02 Idézet

Szeretném elkérni a Franco-s képeidet!

Légyszives küld el őket az e-mail címemre mert itt nálam nem nyitja meg a képeket!!Nem honlapra kellenének hanem a számítógépemre háttérnek Légyszives küld el őket!A háttereket,vignettákat,levélpapírokat,naptárakat,könyvjelzőketaz órarendeket,és a sima képeket Franco-ról

Nagyon megköszönném és aki tud küldeni képeket azok léccike küldjenek!

Az e-mail címem:[email protected]

Köszike szépen:)Dóri

Hogyha mégsem küldenéd el őket akkor légyszives csak írj 1 e-mailt hogy nem küldöd el mert.............ez van!

 

EGYÉBKÉNT NAGYON JÓ EZ AZ OLDAL NAGYON TETSZIK

KÉRLEK ÍRJ!DÓRI


2006.08.08. 13:18 Idézet
Én Fanny jártam ezen a honlapon:2006. 08. 08.-án!!!

2006.08.08. 12:33 Idézet

Csá!!!

Misi vok

megnéztem azt az animációs filmet

igen laza

muszály megnézni

ya és télleg ha a reklámra kattintotok érdekes dolgokat lehet találni (a film végén van a reklám)

bárkinek ajánlom

h tuggyátok

www.revver.com/video/44507

király!!!!!!!!!

csá

 


2006.08.08. 10:53 Idézet
Szia!
Csak annyi a kérdésem hogy honnan szerezted még régebben a főcímdal képeit.NEM AZ OLDALAMRA AKAROM KIRAKNI,csak designt szeretnék belőle csinálni(olivia és franco-sat).
 
Lécci írd meg mert fontos
Pussz:Lia

2006.08.08. 09:58 Idézet

szia! elvittem  a  floros üzifalat  remélem  nem baj!!! de  ha  mégis  akkor  megtalálsz a www.csacskafansite99.gportal.hu

gondoltam  szólok...kérlek  keress meg mert nem akarok  bajt.. hogy  elvittem... feltuntetnélek  a azok a  honlapok közöt ahol beirom ohgy  kitől mit  kaptam..!!! és  a  site tesod  is  szivesen  lennék  mert  szupi  az oldal..  puszi  annuska 


2006.08.07. 23:33 Idézet

Szya

Szeretném elkérni a Franco-s képeidet!

Légyszives küld el őket az e-mail címemre mert itt nálam nem nyitja meg a képeket!!Nem honlapra kellenének hanem a számítógépemre háttérnek Légyszives küld el őket!A háttereket,vignettákat,levélpapírokat,naptárakat,könyvjelzőketaz órarendeket,és a sima képeket Franco-ról

Nagyon megköszönném és aki tud küldeni képeket azok léccike küldjenek!

Az e-mail címem:[email protected]

Köszike szépen:)Dóri

Hogyha mégsem küldenéd el őket akkor légyszives csak írj 1 e-mailt hogy nem küldöd el mert.............ez van!

 

EGYÉBKÉNT NAGYON JÓ EZ AZ OLDAL NAGYON TETSZIK

KÉRLEK ÍRJ!DÓRI


2006.08.07. 22:14 Idézet

SZIA GABI:)

ÉN MINDIG ELIZTEM TÁRSZERKRE DE LÁTOM NEM ÉRDEKELT BÁRMIT MEGADTAM VOLNA HOGY LEGYEK 10 KREDITET EGY DESINGET BÁR MIT:(

KÉRLEK HA MÉG ÉRDEKEL AKKOR ITT ELÉRHETSZ NAGYON KÉRLEK MINDENAP FOGOK FRISSELN:(((

NAGYON KÖNYÖRGÖK HAD LEGYEK:):(

ITT ELÉRHETSZ: [email protected]


2006.08.07. 14:03 Idézet

Szia!

Eladó az egyik oldalam Te vagy az életemes!

Érdeklődni a vendégkönyvben, és mail címem lehet! 
Az oldal:

 www.sosmivida1.gportal.hu

email:

[email protected]

Pussz

Anita


2006.08.07. 11:06 Idézet

Sya!

Mi a neve annak a programnak amivel csinálod a fejléced meg a képed?
Hogy kell abban a flash izében dolgozni?

Sya! (erre az e-mailra irj:
[email protected])


2006.08.06. 22:16 Idézet
Szia;) Nézd meg az oldalamat!!Semmibe sem kerül!!: www.gportal.hu/lylyom

2006.08.06. 21:33 Idézet
Hello eladó egy üres oldal://gportal.hu/floricifannéven,mind össze,12 kredit itt jól jársz mert amúgy 20 kredit lenne,akit érdekel az küldjön e-mailt a [email protected]

2006.08.06. 20:56 Idézet
Szia szeretnék a társoldalad lenni hogyha akarod akkor írj:[email protected] köszönöm

2006.08.06. 20:43 Idézet
sziasztok! ha van
kedvetek nézétek meg
eszt az
oldalt. www.cobra11
esszeressmost.gporta
l.hu na és itt a
másik
oldalam.www.southpar
k11.gportal.hu


2006.08.06. 19:33 Idézet

Szya

Szeretném elkérni a Franco-s képeidet!

Légyszives küld el őket az e-mail címemre mert itt nálam nem nyitja meg a képeket!!Nem honlapra kellenének hanem a számítógépemre háttérnek Légyszives küld el őket!A háttereket,vignettákat,levélpapírokat,naptárakat,könyvjelzőketaz órarendeket,és a sima képeket Franco-ról

Nagyon megköszönném és aki tud küldeni képeket azok léccike küldjenek!

Az e-mail címem:[email protected]

Köszike szépen:)Dóri

Hogyha mégsem küldenéd el őket akkor légyszives csak írj 1 e-mailt hogy nem küldöd el mert.............ez van!

 

EGYÉBKÉNT NAGYON JÓ EZ AZ OLDAL NAGYON TETSZIK


2006.08.06. 15:25 Idézet

Szia!

Az oldalamra (www.gportal.hu/olivia13 ) elvittem az eggyik zenelejátszót de csináltam hozzá saját képet!Ki írtam hogy az alapkód tölled van!Remélem nem baj hogy nem lehet rákattintani de az ünefalba ami a főoldal legelején van oda ki van írva és ott rá lehet kattintani!Remélem elég ennyi ha nem akkor írj a vendégkönyvembe!Egyépként nagyon tetszik az oldalad!Hogy tudod körberajzolni?

Puszi:Barbi


2006.08.06. 14:13 Idézet
Szia!Nagyon jo az oldalatok!Én társszerk SZERETNÉK lenni.Lehet ,hogy nem lehetek,de proba szerencse:-)Szal.hát én tudok még pár napid design-t szerekszteni,de utána letöltöm a Adobe Photoshop Cs-t ha annak is vége akkor a 7.0-st ugy,hogy bár honapig fogok tuni design-t szerekszteni.Hát irjak magamrol pár sort? Ime:Szlovákiában lakom,12éves vagy,Nevem:Pásztori Emese,van 4tesom,és szeretme a csacska angyalt valamint a Hetedi,k menyországot.Van is egy hetedik menyországos oldalam:www.gportal.hu/hetedikth Volt csacska angyalos is de feltörték és mindent töröltek rolla.Hát ennyi lenne:-)Remélem elnyeri tetszéseteket!:-)

2006.08.06. 13:13 Idézet
az igaz, h Flor és Maximo összeházasodik (mármint a filmben) ??????

[Friss hozzászólások] [1671-1652] [1651-1632] [1631-1612] [1611-1592] [1591-1572] [1571-1552] [1551-1532] [1531-1512] [1511-1492] [1491-1472] [1471-1452] [1451-1432] [1431-1412] [1411-1392] [1391-1372] [1371-1352] [1351-1332] [1331-1312] [1311-1292] [1291-1272] [1271-1252] [1251-1232] [1231-1212] [1211-1192] [1191-1172] [1171-1152] [1151-1132] [1131-1112] [1111-1092] [1091-1072] [1071-1052] [1051-1032] [1031-1012] [1011-992] [991-972] [971-952] [951-932] [931-912] [911-892] [891-872] [871-852] [851-832] [831-812] [811-792] [791-772] [771-752] [751-732] [731-712] [Korábbi]

 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA